BETA 000420511 42 LMP11-COMBINAT. WRENCHES LONG SERIES 42 LMP11
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42LMP 11mm Combination Wrench long series with high-strength steel in a thin profile wrench
  • chrome finish
  • Dimensional Attributes: L=186mm, A=24.5mm, Ø=17.4mm, S1=5.7mm, S2=8.2mm