BETA 016960205 1696 B500-SPIRIT LEVELS MAGNETIC BASES 1696 B500
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1696 B500-SPIRIT LEVELS MAGNETIC BASES
Features
  • Dimensional Attributes: L=500mm, H=49mm, S=22mm