BETA 016660115 1666 A150-FLANGED PRECISION SQUARES 1666 A150
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1666 A150-FLANGED PRECISION SQUARES
Features
  • Dimensional Attributes: L=150mm, L1=100mm, B=23.4mm, C=6mm, H=24.5mm, S=5.5mm