BETA 011680010 1168 200-E.LONG BENT NEEDLE NOSE PLIERS 1168 200
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1168 200-E.LONG BENT NEEDLE NOSE PLIERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=200mm, L1=76mm, Cutter=1.6mm, A=22mm, A1=5mm, S=11mm, S1=4.0Mm