BETA 010880036 1088 BM160-HEAVY DUTY CUTTING NIPPERS BM 1088 BM160
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1088 BM160-HEAVY DUTY CUTTING NIPPERS BM
Features
  • Dimensional Attributes: L=160mm, L1=9mm, Cutter=1.6mm, A=28.0mm, S=11.0Mm