BETA 010840006 1084 160-HEAVY DUTY DIAG.CUTTING NIPPERS 1084 160
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
1084 160-HEAVY DUTY DIAG.CUTTING NIPPERS
Features
  • Dimensional Attributes: L=160mm, L1=22mm, Cutter=1.6mm, A=28.0mm, S=12.0Mm