BETA 009100118 910 B18-BI-HEX HAND SOCKETS 910 B18
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910B 3/8" drive 12-point metric Socket 18mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=24.7mm, L=34mm, Ø1=20mm, A=12mm