BETA 009100116 910 B16-BI-HEX HAND SOCKETS 910 B16
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910B 3/8" drive 12-point metric Socket 16mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=22.2mm, L=33mm, Ø1=18.5mm, A=10mm