BETA 009100012 910 A12-HEXAGON HAND SOCKETS 910 A12
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910A 3/8" drive 6-point metric Socket 12mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=17.2mm, L=30mm, Ø1=17.7mm, A=8mm