BETA 009100010 910 A10-HEXAGON HAND SOCKETS 910 A10
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910A 3/8" drive 6-point metric Socket 10mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=14.6mm, L=29mm, Ø1=16.7mm, A=6mm