BETA 009000193 900 L14-HEXAGON HAND SOCKETS LONG SERIES 900 L14
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #900L 6-Point Deep Cell Socket 1/4" drive 14mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=20mm, L=50mm, Ø1=20mm, A=13mm