BETA 009100314 910B L14-BI-HEX HAND SOCKETS LONG SERIES 910B L14
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #910BL 3/8" drive 12-point Deep Socket 14mm
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=20mm, L=55mm, Ø1=18mm, A=15mm