BETA 007290532 729 LS32-IMPACT SOCKETS LONG SLIM SERIES 729 LS32
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
729 LS32-IMPACT SOCKETS LONG SLIM SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=48.5mm, L=108mm, Ø1=53mm, A=32mm