BETA 007280536 728 LS36-IMPACT SOCKETS LONG SLIM SERIES 728 LS36
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
728 LS36-IMPACT SOCKETS LONG SLIM SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=51.8mm, L=100mm, Ø1=43mm, A=36mm