BETA 007200311 720 L11-IMPACT SOCKETS LONG SERIES 720 L11
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
720 L11-IMPACT SOCKETS LONG SERIES
Features
  • Dimensional Attributes: Ø=18,5mm, L=80mm, Ø1=25mm, A=11,0mm