BETA 003650045 365 450-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES, OFFSET 365 450
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
365 450-HEAVY DUTY PIPE WRENCHES, OFFSET
Features
  • Dimensional Attributes: L=450mm, Ø max "=2"1/2 gas, Ø max=76mm, A=30mm, S=30mm