BETA 000900230 90 AS11/16X3/4-DOUBLE OFFSET RING WR. 90 AS11/16X3/4
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
90 AS11/16X3/4-DOUBLE OFFSET RING WR.
Features
  • Dimensional Attributes: L=265mm, Ø=27.6mm, Ø1=29mm, H=30mm, S=11mm, S1=11.5mm