BETA 000420632 42 MP32-COMBINATION WRENCHES BRIGHT 42 MP32
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
Beta Tools #42MP 32mm Combination Wrench in a Bright Chrome Finish
Features
  • bright chrome finish
  • thinner profile than most brands
  • high-strength steel
  • Dimensional Attributes: L=370mm, A=66mm, Ø=45.7mm, S1=10.1mm, S2=16.2mm