BETA 009650855 965 BA55-SPARK-PROOF SAFETY VALVE WRENCH 965 BA55
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
965 BA55-SPARK-PROOF SAFETY VALVE WRENCH
Features
  • Dimensional Attributes: A=55mm, A1=73mm, L=450mm, Ø=16.5Mm