BETA 009200254 920 MQ/A24-HEXAGON SOCKETS 920 MQ/A24
Earns cash back rewards!
115% Price Protection Guarantee!
NO Sales Tax.
Product Description
920 MQ/A24-HEXAGON SOCKETS
Features
  • Dimensional Attributes: Size=24mm, Ø=39.0mm, L=57mm, Ø1=27.5mm, A=18.5Mm